Korisne poveznice

ATALANTA - MARSEILLE

09.05.2024 21:00
pic

U Bergamu se igra uzvratni susret polufinala Europske lige, Atalanta i Marseille kreću u rasplet potpuno izjednačeni nakon što je prvi meč završio bez pobjednika 1:1. Što očekuješ od ovog potpuno neizvjesnog duela, tko će u finale protiv (najvjerojatnije) Bayera Leverkusen?

Prvi meč na prepunom Velodromeu donio je vrlo uzbudljivu utakmicu, u kojoj su oba pogotka pala u ranoj fazi meča. Scamacca je već u 11. minuti šokirao domaćine i donio prednost Atalanti, koja doduše nije dugo trajala, jer je već u 20. minuti Mbemba poravnao ja 1:1. Unatoč velikom broju šrilika s obje strane, pogotovo za Francusze, mreže se više nisu tresle.

Tako Atalanta i Marseille moraju odlučivati u 90 minuta (možda i 120 ili na jedanaesterce) u Bergamu. Domaći teren je svakako veliki, ali ne i presudni faktor na strani našeg Marija Pašalića i "crno-plavih", koje naši bookmakeri vide kao favorita za prolaz u finale!

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!