Korisne poveznice

REAL - BAYERN

08.05.2024 21:00
pic

U uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka na stadionu Bernabeu u Madridu igra se pravi klasik europskog nogometa: Real - Bayern! Nakon što je prvi ogled u Munchenu prije osam dana završio bez pobjednika - 2:2, vlada potpuna neizvjesnost, ali jasno da domaćini imaju prednost jer odluka pada pred njihovim navijačima. Što očekuješ od ovog spektakla, hoće li Luka Modrić u novo finale?

Prva utakmica u Allianz Areni jasno je pokazala koliko su ovi rivali izjednačeni u klasi, a nogometna poslastica nije ponudila pobjednika. Real je poveo u 24. minuti pogotkom Viniciusa, a Nijemci izveli brzometni preokret u nastavku: izjednačio je Sane (53.), a prednost Bayernu donio Kane (57.) iz jedanaesterca. Međutim, u finišu je i Real zaradio najstrožu kaznu, a Vinicius zabio i sa bijele točke u 83. minuti, postavivši konačni omjer.

Bogata je povijest sudara ovih divova, ali u oba posljednja duela u Ligi prvaka dalje je prošao - Real! U četvrtfinalu 2017. godine Madriđani su slavili u oba meča -(2:1 i 4:2), a u polufinalu sezonu kasnije sa 2:1 i 2:2. Hoće li i po treći put biti bolji od Bayerna ili će Kane i društvo u finale?

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!